Dnes je Thursday 18. August 2022 hlavní strana » akce » Kempování U Jezírka
vyhledat:

Kempování U Jezírka

Letošní 6. Kempování u Jezírka začalo již dopoledne otevřeným nohejbalovým turnajem Coca-Cola Cup, po obědě následoval rodinný fotbálek a po něm dětmi velmi oblíbená Pohádková cesta.
Tentokrát děti provázel Večerníček se svými novinami plnými veselých českých pohádek - Pat a Mat, Bob a Bobek, Pejsek a Kočička, Křemílek a Vochomůrka, Červená Karkulka a Vodník, ti všichni měli pro děti připravené zábavné soutěže, na jejichž konci na ně čekala milá odměna.
Během odpoledne vystoupila skupina Zumbanda, která si pro nás připravila i lekci zumby, do které se s nadšením a vervou zapojily nejen děti, ale i někteří odvážní dospělí :).
Nechyběla ani diváky velmi oblíbená soutěž v rychlostním pojídání špaget a po setmění letní kino s legendární Lucií a formeláky.
Ti, kteří vydrželi až do pozdních nočních hodin se pak, vybaveni baterkami, vydali na šifrovací soutěž po Tuřanech. Nebylo to jednoduché, ale nakonec všechny týmy zdárně vyluštily a prošly všechna stanoviště a hrdě dorazily do cíle. Máte-li chuť se podívat, čím vším se naši luštitelé museli prokousat, zde jsou zadání všech letošních šifer. Řešení jsou ale na vás, ta neprozradíme :).
I letos na louce v areálu restaurace U Jezírka vyrostla velká spousta stanů a táborníci, kterým se ani po šifrovačce ještě nechtělo spát, si u ohníčku ještě dlouho do noci prozpěvovali za doprovodu kytar.
Letošní kempování se moc povedlo a my jsme velmi rádi, že se ho zúčastnily také děti z DDŠ Slaný - jejich nadšení a radost byly velmi nakažlivé :).

--------------------